*↔باربری و اتوبار ملاصدرا↔- 02122923771 و 09195508945↔

*↔باربری و اتوبار ملاصدرا↔- 02122923771 و 09195508945↔

ارسال شده در: جمعه ۰۷ آذر ۱۳۹۹ , ۰۳:۵۲:۱۸ قبل از ظهر
';

باربری ملاصدرا  _ حمل و نقل آسان و سریع  با منصفانه ترین قیمت ها

اتوبار ملاصدرا _ َمتخصص در حمل اثاثیه منزل به مشتریان میباشد

 تا اثاثیه ، کالا و.... خود را به شهرستان های ایران و تمام مناطق تهران توسط اتوبار و باربری ملاصدرا با کیفیت و سلامت انتقال دهند . گروه تخصصی و کمپانی حمل و نقل اتوبار ملاصدرا متخصص در حمل و جابجایی وسایل سنگین و حساس از قبیل پیانو ، ساید بای ساید و گاوصندوق در خدمت همشهریان منطقه شهرزیبا خواهند بود .

4444517 021

88761833 021

22923771 021

یکی دیگر از کارهای تخصصی اتوبار و باربری تضمین بار ، باربری ملاصدرا میباشد که با در نظر گرفتن نوع بار شما صورت میگیرد تا بهترین مشاوره و خدمات را برای شما به ارمغان آورد .

تفاوت را احساس کنید حمل درست و صحیح توسط باربری ملاصدرا همراه با ارزنده ترین خدمات نوین صورت میگیرد .

اثاث کشی یکی از اصلی ترین و چالش برانگیز ترین دغدغه های متخصصین باربری ملاصدرا برای مشتریان منطقه ملاصدرا میباشد . 

باربری ملاصدرا دارای کامیونت های تجهیز شده مسقف و ۶ متری میباشد .

باربری ملاصدرا متخصص در حمل اثاث منزل ، کالاهای اداری و تجاری 

باربری ملاصدرا دارای پرسنل موفق و حرفه ای خانم و آقا متخصص بسته بندی 

 

خددمات اتوبار و باربری ملاصدرا 


حمل و نقل درون شهری 

در حال حاظر وسایل خاص از نظر شرکت های حمل و نقل درون شهری جهت پرداخت اجرت و حمل اثاثیه منزل اداری به شرح ذیل میباشد ؛ یخچال ساید بای ساید با خارج از عرف ، گاوصندوق،  پیانو ، تردمیل ، بوفه های بزرگ شیشه ای ، شیشه های بزرگ نهار خوری لازم به ذکر است جهت حمل و نقل بین وسایل به دلیل سختی شرایط کار اجرت جداگانه ای محاسبه میگردد . نحو حساب به صورت طبقه ای میباشد .

وانت و نیسان بار 

از دیگر خدمات باربری ملاصدرا ارائه وانت و نیسان بار برای حمل و نقل اثاثیه منزل کم و تکی میباشد.. سرویس وانت بار و نیسان بار توسط مجرب ترین و کارآزموده ترین کادر فنی موسسه حمل و نقل باربری ملاصدرا انجام میشود.

حمل و نقل بین شهری و شهرستان ها 

ارائه خدمات حمل و نقل کالای تهران شهرستان مراکز دولتی و خصوصی اعم از حمل و نقل کالای تجاری ، مواد اولیه ، کالای ساختمانی ، مواد شوینده ، ماشین آلات و... کالای گمرکی و کانتینر به کلیه شهرهای ایران و کلیه نقاط مرزی 

بیمه نامه باربری 

مبلغ بیمه نامه بین شهری قابل تغییر و بر اساس نوع کالا ، ارزش ریالی و درخواست مشتری قابل تغییر میباشد.  لازم به ذکر است که بیمه نامه برای نیسان و وانت قابل صدور است اما هزینه آن به عهده خود مشتری میباشد.  

 

 

حمل بار همه روزه بدون تعطیلی با [ خاور مسقف ، وانت و نیسان بار ]

 

تضمین بار با داشتن سالها تجربه در این زمینه و ارائه مشاوره های تخصصی و با داشتن نیروی مجرب و کارآزموده و همچنین کامیونت های تجهییز شده خود در خدمت شماست .

بسته بندی اثاثیه منزل باربری ملاصدرا با بهترین روش های اروپایی :

بسته بندی یک امر مهم در اثاث کشی میباشد که شرکت باربری ملاصدرا با پرسنل متعهد خانم و آقا و همچنین ارسال کارتن های پنج لایه و سه لایه . فوم . وکیوم. چسپ و ضربه گیرهای چند لایه محکم توانسته یک بسته بندی عالی در منطقه ملاصدرا با خدمات ارزنده و ارزان داشته باشد . 

نمونه کارهای بسته بندی ملاصدرا 

باربری ملاصدرا با استفاده از الگوریتم های هوش مصنوعی برای کشف قیمت مناسب برای حمل بار اتوبار تضمین در منطقه ملاصدرا را تبدیل به مرجعی بزرگ برای استعلام بار کرده است .

شرکت اتوبار تضمین مفتخر است تا با کامل ترین امکانات و وسایل حمل و نقل و همچنین تیم حرفه ای و مجرب به وسیله باربری ملاصدرا اقدام به حمل و جابجایی اسباب شما از محدوده ملاصدرا به سایر شهرستان ها مینماید .

 

از جمله بارهای که اتوبار و باربری ملاصدرا در این حوزه انجام میدهند ؛

حمل اثاثیه منزل به شهرستانها 

حمل کالاهای صادراتی و وارداتی 

حمل جهیزیه عروس 

کالای عمومی 

و...

موسسه حمل و نقل اتوبار تضمین بار ، باربری ملاصدرا 

تلفن تماس : 02144451730.    ،،    02144452406.   ،،،  02188761833

موبایل ؛ 09129350532 ، 09195508945