(باربری ونک) اتوبار ونک _ وانت تلفنی ونک _ بسته بندی اثاثیه منزل ونک با ارائه‌ی بهترین و مدرنترین خدمات حمل بار شهر و شهرستان باربری ونک بزرگترین موسسه حمل و نقل آنلاین حمل اثاثیه گروه تخصصی و‌کمپانی حمل و نقل باربری ونک متخصص در حمل و جابجایی اثاثیه منزل و وسایل ادارات ، شرکت ها ، سازمان ها و ارگان های دولتی و معتبر می‌باشد. همچنین باربری ونک متخصص در حمل وسایل حساس و سنگین از قبیل پیانو ، گاوصندوق ، ساید بای ساید و... در خدمت همشهریان عزیز منطقه و محدوده ونک خواهند بود .

بهترین انتقاد و پیشنهاد از شعبه باربری ونک از طریق تلفن گویا و مشاورین رایگان اتوبار و باربری ونک 

باربری و اتوبار ونک با ماشین های بزرگ ۶ متری

باربری ونک با کارگران ورزیده و متعهد 

اتوبار ونک با قیمت اتحادیه 

یکی از کارهای تخصصی اتوبار تضمین بار، باربری ونک می‌باشد که با در نظر گرفتن نوع بار شما صورت میگیرد تا بهترین خدمات را برای شما به ارمغان آورد .

بسته بندی اثاثیه منزل توسط باربری ونک با جدیدترین روش های اروپایی: هر چه قدر بسته بندی خوب و محکمی داشته باشیم در هنگام جابجایی دیگر نگران‌ وسایل و اثاث منزل خود نخواهیم بود . باربری ونک با ارائه ی بهترین خدمات بسته بندی اعم از کارتن های سه لایه و پنج لایه،  فوم. وکیوم ، چسپ و ضربه گیرهای محکم‌ چند لایه در خدمت همشهریان منطقه و محدوده ونک میباشد .

حمل بار همه روزه بدون تعطیلی با خاور مسقف ، وانت ، نیسان 

تضمین بار با داشتن سالها تجربه در این زمینه و ارائه مشاوره های تخصصی و با داشتن نیروی مجرب و کارآزموده و همچنین کامیونت های تجهیز شده خود در خدمت شماست .

از جمله بارهای که* اتوبار و باربری ونک* در این حوزه انجام میدهند :

حمل اثاثیه منازل به شهرستان ها

حمل کالاهای صادراتی و وارداتی

حمل جهیزیه عروس 

کالای عمومی 

و...

موسسه حمل و نقل اتوبار تضمین ، باربری ونک

تلفن : ۰۲۱۲۲۹۲۳۷۷۱ و ۰۲۱۴۴۴۵۱۷۳۰

تلفن : ۰۲۱۴۴۴۵۲۴۰۶ و ۰۲۱۸۸۷۶۱۸۳۳

موبایل :۰۹۱۲۹۳۵۰۵۳۲

باربری ونک، اتوبار ونک ، اتوبار و باربری ونک 


  • تاریخ ارسال: پنجشنبه ۰۹ بهمن ۱۳۹۹ , ۰۲:۰۲:۴۸ قبل از ظهر
  • بازدید: 2267