>اتوبار و باربری نوبنیاد و پاسداران متخصص در حمل و نقل اثاثیه منزل با منصفانه ترین قیمت ها و ارائه خدمات بهتر و نوین باربری نوبنیاد راههای ارتباطی با ما در تلگرام  ، واتساپ ، اینستاگرام یکی از بهترین کارگو در نوبنیاد میباشد .

نحوه بسته بندی و جعبه کردن وسایل و تجهیزات منزل اداری و جهیزیه عروس خانم های محترم توسط اتوبار تضمین بدین صورت میباشد که پس از عقد قرار داد بین طرفین که اتوبار تضمین و مشتریان گرامی که میخواهند اسباب و اثاثیه مورد نظر خود را به مقصد مورد نظر حمل نمایند بسته میشود و اتوبار تضمین به عنوان یک موسسه حمل و نقل برای باربری در محله نوبنیاد در محل مشتری حاظر میشود .

اتوبار و باربری نوبنیاد

/ یکی از بزرگترین و معروفترین کارگو در تهران میباشد که توانسته با کامیون های مجهز ۶ و ۷ متری بهتری ارائه رو بدهد .راه های ارتباطی با اتوبار و باربری نوبنیاد از طریق واتساپ ، تلگرام و اینستاگرام میباشد. .. تفاوت را احساس کنید حمل درست و صحیح توسط باربری نوبنیاد همراه با ارزنده ترین خدمات نوین صورت میگیرد.

شرکت اتوبار تضمین مفتخر است تا با کامل ترین امکانات و وسایل حمل و نقل و همچنین تیم حرفه ای و مجرب به وسیله باربری نوبنیاد اقدام به حمل و جابجایی اسباب و وسایل شما از محدوده نوبنیاد به سایر شهر و شهرستان ها می نماید. 

مشکل اکثر مردم هر ساله حمل درست و صحیح اثاث منزل خود میباشد که باربری نوبنیاد با مشخصات و امکانات کاملا اصولی و دقیق یک اثاث کشی و جابجایی بدون کوچکترین دردسر را برای مشتریان منطقه نوبنیاد با کمال راحتی و آسایش انجام. خواهند میدهند .

ارائه تخصصی حمل بار باربری نوبنیاد با کارگران مجرب و متعهد در زمینه و حوزه حمل اثاث منزل و کالاهای اداری وتجاری به شهرستان ها و مناطق تهران با کیفیت وسلامت انتقال دهند.

باربری نوبنیاد✡⬅با ماشین های بزرگ حمل بار به شهرستان 

اتوبار نوبنیاد✡⬅ با کارگران ورزیده ،متعهد و کارآزموده 

اتوبار و باربری نوبنیاد و پاسداران✡⬅با قیمت مناسب اتحادیه 

 

✝باربری نوبنیاد اتوبار نوبنیاد✝زیر مجموعه تضمین بار با کارگران مجرب و کارآزموده انجام میشود.وانت و نیسان بار سرویس دهی vip باربری واتوبار نوبنیاد و پاسداران

 

توجه... توجه... توجه؟✡€باربری و اتوبار نوبنیاد✡ با تخفیف20%ویژه زمستانه تا پایان اسفند ماه سال 1397آماده همکاری با برترین و خاص ترین وسایل نقلیه در باربری نوبنیاد .ارسال کارگران ماهر همراه با کامیون های مخصوص حمل ونقل .اثاث کشی .جابجایی و.... در باربری نوبنیادافتخارباربری ما اعتماد شما مشتریان عزیز میباشد 

 

اتوبار و باربری نوبنیاد

یکی از درد سر های اثاث کشی دیر رسیدن و صدمه زدن به وسایل منزل هستش که باربری نوبنیاد بدون کوچکترین صدمه و آسیب به وسایل مشتریان با پرسنلی  متعهد و قابل حمل انواع اجسام سنگین و غیر سنگین میتواند یک اثاث کشی بدون دغدغه رو با برای شما داشته باشد همچنین باربری و اتوبار نوبنیاد با استفاده از تکنیک های امروزی و راهکارهای اساسی عالی ترین روز اثاث کشی رو با ای شما به عمل خواهند آورد ، اتوبار و باربری نوبنیاد 

 

 

حمل بار⤵ باربری نوبنیاد,⤴ شما مشتریان عزیز با تماس با باربری و اتوبار نوبنیادوپاسداران میتوانید تاریخ و روز جابجایی و اثاث کشیخود را رزرو کنید.با تشکر از شما عزیزانساکن نوبنیادباربری و اتوبار نوبنیاد.ارسال کارشناس جهت کارشناسی رایگان با شما و اعلام هزینه و عقد قرار داد با باربری نوبنیاد بیمه نامه ایران ۲۰میلیون وتخفیف ویژه۴۹٪درصدی *اتوبارنوبنیاد*باربری نوبنیاداتوبار نوبنیاد و پاسدارانباربری نوبنیاد و پاسدارانسال 1397با باربری و اتوبار نوبنیادوانت بار ونیسان بار.

 

₩♦بسته بندی وسایل:باربری و اتوبار ​نوبنیاد ↘با بهترین روش های اروپایی ↩ ₩ 

بسته بندی وسایل بسیار مهم است.اگر یک بسته بندی استانداردداشته باشیم.در هنگام حمل اثاثیه دیگر نگران شکستن وسایل نیستیم.برای بسته بندی خوب امکاناتی لازم داریم.این شرکت(باربری نوبنیاد)باداشتن کارتن های محکم وبزرگ(سه لایه وپنج لایه)،فوم های ضربه گیر ،سلفون،کارتون های مخصوص(داخل کارتون ها برای اطمینان بیشتر با فوم ها وپهن برای وسایل شکستنی وحساس وقیمتی پوشیده شده است.)در خدمت شماست.

نمونه کارهای بسته بندی نوبنیاد 

 

₩نکات مشاوره ای ↙اتوبار وباربری نوبنیاد↩₩

،هر قدر وسایل و ظروفشکستنی را بادقت بیشتریبسته بندی کنید، در مقصد باخیال آسوده تری وآنها را بازخواهید کرد و سالم خواهیددید.(اتوبار نوبنیاد)حتما روی یک اتیک اطلاعاتیدر مورد وسایلی که درونجعبه قرار داده اید بنویسید وروی جعبه بچسپانید.باورنمیکنید که این کار در موقع بازکردن جعبه ها چه کمک بزرگیبه شما خواهد کرد.همچنین وسایل سنگین را کفکارتن قرار داده ووسایل سبکتر را بالا بگذارید.باربری نوبنیاد 

 

₩♦حمل اثاثیه↙ باربری نوبنیاد پاسداران ↘بزرگترین ماشین ها ↩₩

حمل اثاثیه با ماشین هایبزرگ،مسقف وتمیز(برای جلوگیریازآسیب دیدگی،دیواره یداخل کانتین هاموکت شده است.)ماشین ها مجهز به پتووموکتبرای قرار دادن بینوسایل وجلوگیری از شکستگی.(باربرینوبنیاد)با کارگران خوش اخلاق،ورزیده و کار دان.

 

 

₩♦چیدمان وسایل اتوبار نوبنیاد پاسداران↩₩

برای جلوگیری از شلوغی خانهدر هنگام چیدمان بهتر است ازاطلاعات ما استفاده کنید.تا در کمترین زمان وبه دلخواه شما یک چیدمان راحت داشتهباشید.با کارگران مخصوصچیدمان

 

 

₩♦نکات مشاوره ای↙باربری نوبنیاد↩₩

بهتر است چیدمان را اول از وسایل بزرگ شروع کنیم وبعدبریم سراغ وسایل کوچک.حمل بار به تمام شهرستان های ایران بعضی از آپارتمان ها وخانه هادارای راه پله باریکی هستند که بعضی از وسایل مانندساید بای سایدبه راحتی جابجا نمی شوند.جای هیچ نگرانینیست.این شرکت(اتوبار نوبنیاد)به منظورجلوگیری از آسیبدیدگی به رانندگان خود آموزش لازم جهت بازو بسته کردن درهای(یخچال ساید بای ساید)داده است. باربری نوبنیاد .

 

اتوبار و باربری نوبنیاد~ با تکنیک و راهبرد های نوین در حمل و نقل 

باربری نوبنیاد ~متخصص در حمل اثاثیه منزل با استراتژی عالی 

اتوبار نوبنیاد~ با شرایط ویژه در هزینه و وقت برای مشتریان 

 

از جمله بارهای که✡ €اتوبار و باربری نوبنیاد€✡ در این حوزه انجام میدهند :

حمل اثاثیه منازل به شهرستان ها 

حمل کالاهای صادراتی و وارداتی

حمل جهیزیه عروس 

کالای عمومی

و...

 

 همین حالا با ما تماس بگیرید تا از مشاوره رایگان مابهرمندشوید:اتوبار باربری نوبنیاد

 

تلفن:02122923771

 

تلفن:02144451730

 

تلفن:02188761833

 

تلفن:02144452406

 

موبایل مدیریت»»

09129350532

09195508945 

باربری نوبنیاد وپاسداران⇔اتوبارنوبنیاد و پاسداران

⇔نیسان بار نوبنیاد وپاسداران⇔باربری واتوبار نوبنیاد


  • تاریخ ارسال: یکشنبه ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ , ۱۷:۴۳:۱۰ بعد از ظهر
  • بازدید: 7145