>(اتوبار و باربری نامجو )<_ با حمل و نقل سریع و آسان و همچنین ارائه بهترین مشاوره رایگان خدمات حمل و نقل به مشتریان باربری نامجو با ماشین های مخصوص و خاص ترین کارگران کارآموز تا اثاثیه،کالا و ... شما را به تمام نقاط تهران و شهرستان ها باکیفیت و سلامت انتقال دهند . 

مدیریت ،،،09129350532

تلفن 44451730----44452406

تلفن:22923771-----88761833

انتقاد و پیشنهاد از شعبه↙ اتوبار و باربری نامجو↘ 09195508945 با یک دهه سابقه درخشان 

 


گروه تخصصی و کمپانی حمل ونقل باربری نامجو متخصص در حمل و جابجایی اثاثیه منزل و وسایل شرکت ها ، سازمان ها ، ارگان ها و ادارات دولتی و معتبر می‌باشد . همچنین باربری نامجو متخصص در حمل وسایل سنگین و حساس از جمله ، پیانو ، ساید بای ساید ، گاوصندوق و شیشه های بزرگ در خدمت همشهریان می‌باشد .

شبانه روزی با خدمات به روز و آنلاین 

✔بهترین را به بهترین های باربری نامجو بسپارید ✔


راه های ارتباطی با اتوبار و باربری نامجو از طریق واتساپ ، تلگرام و اینستاگرام میباشد باربری نامجو یکی از بزرگترین و مطمئن ترین کارگو در تهران میباشد با کامیون های ۶ و ۷ متری ....  تفاوت را احساس کنید حمل درست و صحیح اثاثیه منزل به همراه کالاهای اداری و تجاری توسط باربری نامجو صورت میگیرد ارائه دهنده خدمات نوین و ارزنده با کلی و جزئ بودن از کارگر گرفته تا ماشین 

 

بسته بندی اثاثیه منزل+ اتوبار و باربری نامجو+ با بهترین و تک ترین روش های اروپایی در جهان : هر چه قدر بسته بندی خوب و محکمی داشته باشیم در هنگام جابجایی دیگر نگران وسایل خود نخواهیم بود این شرکت باربری نامجو با داشتن کارتن های محکم چند لایه، فوم، چسپ، وکیوم و ضربه گیرهای حبابدار و ... با پرسنل خانم و آقا در خدمت شما خواهد بود. همچنین ارسال کارشناس جهت کارشناسی بار شما و اعلام هزینه مورد نیاز بسته بندی اثاثیه منزل؟

 

با توجه به تکنیک و راهبرد های جدید باربری نامجو در حمل اثاثیه منزل و ادارات میتوانید به وب سایت اتوبار تضمین مراجعه کنید و از قیمت و نحو کار پرسنل اتوبار و باربری نامجو اطلاع پیدا کنید .

 

حمل بار توسط کارگران کارآزموده باربری نامجو با ماشین های شیش متری و موکت کاری شده جهت حمل بار و اثاثیه منزل به شهرستان ها و مناطق کل تهران با بیمه نامه و بارنامه دولتی در ایران و منطقه نامجو . وانت بار ، نیسان بار ،خاور مسقف و... حمل بار همه روزه بدون تعطیلی هفتگی و شبانه روزی در خدمت شماست 

 

باربری نامجو ↩دارای بهترین و بزرگترین شعبات می‌باشد که توانسته با تلاش و کوشش فراوان در عرصه حمل ونقل بهترین ها بین تمام وبلاگ های اینترنتی قرار بگیرد . اتوبار نامجو↩ با اجرای هر آنچه شما از یک اثاث کشی رویایی در نظر دارید رو به ارمغان خواهد آورد .

اتوبار و باربری نامجو 

هدف ما در موسسه+ باربری نامجو ارائه پر کیفیت ترین و بهترین خدمات در حوزه باربری است تا بتوانیم بهترین خدمات را با به صرفه ترین و کمترین هزینه را برای شما انجام بدهیم ، باربری و اسباب کشی جز مواردی حساس و پردردسر است که می‌تواند بسیار سخت و طاقت باشد و یا برای بعضی از کسانی که اسباب کشی میکنند تجربه ای سخت و برای بعضی ها خاطره انگیز باشد ، خاطره انگیز بودن یک اسباب کشی نیازمند تخصص و یک برنامه ریزی دقیق می‌باشد که+ باربری نامجو با ایجاد یک برنامه ریزی دقیق برای انجام صفر تا صد کار این کار را برای شما انجام میدهد و‌آماده است تا بهترین خدمات باربری در سطح استان تهران و منطقه ، محله و محدوده نامجو را برای شما به وجود بیاورد .

 

اتوبار و باربری نامجو↩ با کارشناسان و‌مشاوران مختص و مخصوص در بیست و چهار ساعته آماده پاسخگویی به مشتریان منطقه و محله نامجو می‌باشند ، همچنین باربری نامجو علاوه بر حمل بار به شهر و شهرستان  ارسال بار به خارج از کشور رو هم در ملاک های خود گنجانده است تا بهترین خدمات و ارائه آن را به شما در باربری نامجو ... آسانی جابجایی رو به شرکت باربری نامجو بسپارید حمل و نقل داخل شهری و شهرستان با ارائه بهترین ها برای شما .

 

ازجمله بارهای که ⬅اتوبار و باربری نامجو➡در این حوزه انجام میدهند:

حمل اثاثیه منازل به شهرستان ها

حمل کالاهایی صادراتی و وارداتی

حمل‌ جهیزیه عروس

کالای عمومی

و...

موسسه حمل و نقل اتوبار تضمین بار، باربری نامجو 

تلفن ،88761833---44451730---22923771

موب :09129350532

اتوبار و باربری نامجو ، باربری نامجو ، اتوبار نامجو 


  • تاریخ ارسال: جمعه ۲۳ خرداد ۱۳۹۹ , ۱۰:۰۰:۴۸ قبل از ظهر
  • بازدید: 646