↔اتوبار و باربری شیخ بهایی↔ - 02122923771 و 09195508945

↔اتوبار و باربری شیخ بهایی↔ - 02122923771 و 09195508945

ارسال شده در: شنبه ۰۸ شهریور ۱۳۹۹ , ۱۶:۱۲:۱۰ بعد از ظهر
';

/ باربری شیخ بهایی/_ کمپانی حمل و نقل اثاثیه منزل پیشرو در عرصه کالاهای اداری و تجاری ، سازمان ها و شرکت های دولتی باربری شیخ بهایی متخصص در حمل اثاثیه منزل با حمل و نقل آسان و سریع ارائه خدمات نوین و راهبردهای جدید  باربری شیخ بهایی راههای ارتباطی با ما در اینستاگرام ، تلگرام ، واتساپ در شیخ بهایی 

راه های ارتباطی با با اتوبار و باربری شیخ بهایی از طریق واتساپ ، تلگرام و اینستاگرام میباشد...اتوبار و باربری شیخ بهایی یکی از معروف ترین و بزرگترین کارگو در تهران با کامیون های ۶ و ۷ متری در خدمت شما خواهد بود . تفاوت را احساس کنید حمل درست و صحیح توسط باربری شیخ بهایی همراه با خدمات ارزنده صورت میگیرد .

باربری شیخ بهایی با استفاده از الگوریتم های هوش مصنوعی برای کشف قیمت مناسب حمل بار اتوبار تضمین در منطقه شیخ بهایی را تبدیل به مرجعی بزرگ و معتبر برای استعلام بار کرده است .

شرکت اتوبار تضمین مفتخر است تا با کامل ترین امکانات و وسایل حمل و نقل و همچنین تیم حرفه ای و مجرب به وسیله باربری شیخ بهایی اقدام به حمل و جابجایی اسباب و وسایل شما از محدوده شیخ بهایی به سایر شهر و شهرستان ها مینماید. 

 

(اتوبار و باربری شیخ بهایییکی از بزرگترین موسسه حمل نقل اثاثیه منزل با ارئه پیشرفته ترین خدمات حمل بار تخصصی  باربری شیخ بهایی گروه تخصصی و کمپانی حمل و نقل باربری شیخ بهایی متخصص در حمل و جابجایی اثاثیه منزل و وسایل ادارات ، سازمان ها ، شرکت ها و ارگان های دولتی و معتبر می‌باشند .

تخفیف ویژه برای ساکنین محله و منطقه شیخ بهایی 

 

اتوبار و باربری شیخ بهایی»_حمل ونقل آسان با منصفانه ترین قیمت ها و ارائه خدمات حمل بار تخصصی باربری شیخ بهایی »»به مشتریان عزیز .حمل اثاثیه منزل،کالا و...به شهرستان ها و مناطق تهران با کیفیت و‌ سلامت انجام میدهند.✡اتوبار و باربری شیخ بهایی✡زیر مجموعه تضمین بار با کارگران مجرب و کارآزموده انجام میشود.وانت بار و نیسان بار با سرویس دهی vip اتوبار و باربری شیخ بهایی

 

خدمات باربری و اتوبار شیخ بهایی 

  1. ↙ارائه بهترین خدمات در ساعت مختلف از شبانه روز و وجود کارگران اسباب کشی ماهر و مجرب 
  2. ↙پاسخگویی عالی مشاورین باربری شیخ بهایی 24 ساعته 
  3. ↙حمل بار توسط باربری شیخ بهایی به تمامی شهرستان ها ایران و مناطق کل تهران با عالی ترین نحو کار 
  4. ↙بیمه نامه دولتی ، کامیون های شیش متری ، کارگران کارآزموده و توانا 
  5. ↙وانت ، نیسان ، خاور هر کامیون و ماشین مجهز به 40 عدد پتو می‌باشد که در هنگام جابجایی لابه لایه وسایل میپیچن 

 

✡اتوبار و باربری شیخ بهایی⬅✡ دارای پرسنل مورد اعتماد و برگرفته از روشهای بسته بندی و حمل بار کشورهای خارجه و با تکنیک اروپایی و ایتالیایی در عرصه حمل ونقل درن شهری و بین شهری .کارگر توانا همراه با کامیون خاور کاملا مسقف حمل بارهای سنگین و نیم سنگین با اجرای کاملا حرفه ای در اثاث کشی با پکیچ ویژه همراه با اطلاعات و مشاوره رایگان اتوبار و باربری شیخ بهایی

 

توجه... توجه...توجه؟✝باربری و اتوبار شیخ بهایی✝ با تخفیف20% ویژه زمستانه تا پایان اسفند ماه سال 1396 آماده همکاری با برترین و خاص ترین وسایل نقلیه در باربری شیخ بهایی .ارسال کارگران ماهر همراه با کامیون های مخصوص اثاث کشی.جابجایی .حمل ونقل.و... درباربری شیخ بهایی افتخار باربری ما اعتماد شما مشتریان عزیز میباشد 

 

 

♦بسته بندی:✡باربری شیخ بهایی↘ ؛با بهترین روش های اروپایی↩

بسته بندی وسایل بسیار مهم است.اگر یکبسته بندی استاندارد داشته باشیم.درهنگام حمل اثاثیه دیگر نگران شکستن وسایل نیستیم .برای بسته بندیخوب امکاناتی لازم داریم .این شرکت باداشتن کارتن های محکم و بزرگ (سه لایه وپنج لایه)٬فوم هایشان ضربه گیر،سلفون،کارتون های مخصوص(داخل کارتن هابرای اطمینان بیشتر با فوم ها وپنبه برای وسایل شکستنی بسیار حساس وقیمتی پوشیده شده است)در خدمت شماست.

نمونه کارهای بسته بندی شیخ بهایی 

 

♦نکات مشاوره ای:✡اتوبار شیخ بهایی↘ ؛با مشاورین تخصصی↩

هر قدر وسایل و ظروف شکستنی را بادقت بیشتری بسته کنید،در مقصد با خیالآسوده تری آنها را باز خواهید کرد و سالمخواهید دید.حتما روی یک اتیکت اطلاعاتیدر مورد وسایلی که درون جعبه قرار داده استبنویسید و روی جعبه بچسبانید.باور نمی‌کنیدکه این کار در موقع باز کردن جعبه ها چه کمکبزرگی به شما خواهد کرد.همچنین وسایلسنگین را کف کارتن قرار داده و وسایلسبک تر را بالا بگذارید.

 

♦حمل اثاثیه:✡باربری شیخ بهایی↘ ؛با بزرگترین ماشین ها ↩

حمل اثاثیه با ماشین های بزرگ،مسقف،تمیز(برای جلوگیری ازآسیب دیدگی،دیواره ی داخلکانتین ها موکت شده است.)ماشین ها مجهزبه پتو و موکت برای جلوگیری از شکستگی.با کارگران خوش برخورد ،ورزیده وکاردان.

 

♦چیدمان وسایل:✡باربری شیخ بهایی↩

برای جلوگیری از شلوغی خانه در هنگام چیدمان بهتر است از اطلاعات ما استفاده کنید.تا در کمترین زمان و به دلخواه شما یک چیدمانراحت داشته باشید.با کارگران مخصوص چیدمان.✝اتوبار شیخ بهایی✝بهتر است چیدمان را اول از وسایل بزرگ شروع کنیم بعد بریم سراغ وسایل کوچک.بعضی از آپارتمان ها و خانه ها دارای راه پله باریکی هستند که بعضی از وسایل مانند ساید بای سایدراحتی جابجا نمی شوند.جای هیچ نگرانی نیست.این شرکت به منظور جلوگیری از آسیب دیدگی به رانندگان خود آموزش های لازم جهت باز وبسته کردن درهای (یخچال ساید بای ساید)داده است.

 

اتوبار و باربری شیخ بهایی ~با تکنیک ها و راهبردهای نوین در حمل و نقل 

باربری شیخ بهایی ~متخصص در حمل اثاثیه منزل با استراتژی عالی 

اتوبار شیخ بهایی~ با شرایط ویژه در هزینه و وقت کافی برای مشتریان 

 

از جمله بارهای که↩اتوبار و باربری شیخ‌بهایی↪در این حوزه انجام میدهد :

حمل اثاثیه منزل به شهرستان ها 

حمل کالاهایی صادراتی و وارداتی

حمل جهیزیه عروس

کالای عمومی

و...

 

Frieght_shedbakrie

 

موسسه حمل ‌و نقل اتوبار تضمین بار ،باربری شیخ بهایی در هر ساعات از شبانه روز در خدمت شما خواهد بود همین حالا با ما تماس بگیرید تا ازمشاوره ما بهرمند شوید.

 

تلفن۸۸۷۶۱۸۳۳

 

تلفن۴۴۴۵۱۷۳۰

 

تلفن۴۴۴۵۲۴۰۶

 

تلفن۲۲۹۲۳۷۷۱

 

باربری شیخ بهایی ، اتوبار شیخ بهایی ، خاور حمل بار

شیخ بهایی ، حمل اثاثیه منزل اتوبار و باربری شیخ بهایی

باربری و اتوبار شیخ بهایی