باربری شمال تهران سریعترین حمل و نقل اتوبار  شمال تهران وانت تلفنی شمال تهران _ بسته بندی اثاثیه منزل شمال تهران   باربری شمال تهران 

22923771

حمل بار باربری شمال تهران توسط  تضمین بار با کارگرانی مجرب و نیروی کارآزموده شمال تهران به صورت 24 ساعته در خدمت شماست در باربری شمال تهران با تجربه فراوان در زمینه باربری و حمل اثاثیه منزل و حمل مبلمان آماده ارائه خدمات اتوبار و باربری شمال تهران اعم از اثاث کشی منزل ، بسته بندی اثاثیه منزل ، حمل بار ، لوازم اداری ، سازمان ها و ارگان های توسط کادری قوی و منظبط و کاردان می‌باشد . همراه شما هستیم برای اثاث کشی منحصر بفرد و بدون استرس با باربری در منطقه شمال تهران 

تلفن :22923771 021

مدیریت :09129350532

حمل تخصصی وسایل منزل و ادارات با بهترین فن آوری باربری شمال تهران به انجام میپذیرد. حمل و نقل اثاثیه منزل با خدمات نوین و استراتژی بی نظیر در باربری و اتوبار شمال تهران ... تفاوت را احساس کنید حمل درست و صحیح در شمال تهران توسط باربری شمال تهران همراه با ارزنده ترین خدمات نوین صورت میگیرد. 

حمل بار و وسایل سنگین ادارات ، سازمان ها ، ارگان ها و شرکت های دولتی رو به باربری شمال تهران بسپارید با قرداد رسمی با شرکت ها و خونه های لوکس در منطقه شمال تهران با ما باشید .

 

چرا ؟؟ اتوبار و باربری شمال تهران 

باربری شمال تهران چگونگی حمل بار و جابجایی رو از حمل اولیه تا چیدمان دوباره رو با مشتریان خواهند بود یکی از مهمترین کار در اثاث کشی حمل درست وسایل میباشد که شرکت باربری شمال تهران آموزش های لازم رو به کارکنان و کارگران خود داده است .

باربری شمال تهران با استفاده از الگوریتم های هوش مصنوعی برای  حمل بار و سایر منزل در منطقه شمال تهران را تبدیل به یک استعلام بار برای حمل بار کرده است .

 

▪︎باربری شمال تهران دارای قیمت مناسب و عالی با لوکس ترین  خدمات 

▪︎اتوبار شمال تهران دارای بیمه نامه معتبر و رایگان با کامیون های مسقف ۶ متری 

▪︎باربری شمال تهران با ارزنده ترین روش حمل و نقل اثاثیه منزل ادارات و سازمان های دولتی 

▪︎ ارزان بار شمال تهران متخصص در حمل و جابجایی اسباب و وسایل شما 

▪︎ جدیدترین روش های اثاث کشی رو با باربری در شمال تهران تجربه کنید .

 

خدمات اتوبار و باربری شمال تهران 

 


حمل و نقل  درون شهری 

در حال حاظر وسایل خاص از نظر شرکت های حمل و نقل درون شهری جهت پرداخت اجرت و حمل اثاثیه منزل و اداری به شرح ذیل میباشد ؛ یخچال ساید بای ساید یا خارج از عرف ، گاو صندوق،  پیانو ، تردمیل  ، بوفه های بزرگ شیشه ای ، شیشه های بزرگ نهار خوری لازم به ذکر است جهت حمل و نقل بین وسایل بدلیل سختی شرایط کار اجرت جداگانه ای محاسبه میگردد . نحو حساب به صورت طبقه ای میباشد. 

وانت بار و نیسان بار 

از دیگر خدمات باربری شمال تهران ارائه وانت و نیسان بار برای حمل و نقل اثاثیه منزل کم و تکی میباشد.. سرویس  وانت بار و نیسان بار توسط مجرب ترین و کارآزموده ترین کادر فنی موسسه حمل و نقل باربری شمال تهران انجام میشود .

حمل و نقل بین شهری و شهرستان ها 

ارائه خدمات حمل و نقل کالای تهران شهرستان مراکز دولتی و خصوصی اعم از حمل و نقل کالای تجاری،  مواد اولیه ، کالای ساختمانی ، مواد شوینده،  ماشین آلات و.. کالای گمرکی و کانتینر به کلیه شهرهای ایران و کلیه نقاط مرزی .

بیمه نامه باربری 

مبلغ بیمه نامه بین شهری قابل تغییر و بر اساس نوع کالا ، ارزش ریالی و درخواست  مشتری قابل تغییر میباشد.  لازم به ذکر است که بیمه نامه برای نیسان و وانت قابل صدور است اما هزینه آن به عهده خود مشتری میباشد .

 

یکی دیگر از کارهای تخصصی اتوبار تضمین بار ،باربری شمال تهران می‌باشد که با در نظر گرفتن نوع بار شما صورت میگیرد تا بهترین مشاوره و خدمات را برای شما به ارمغان آورد . حمل بار همه روزه بدون تعطیلی با وانت ، نیسان ، خاور مسقف در باربری شمال تهران 

مشاوره و روش های اسباب کشی 

باربری شمال تهران مشاوره را در خصوص اسباب کشی به شما ارائه داده و شما را با روال کلی کار باربری و حمل و نقل آگاه می‌سازد 

*مشاوره و روش اسباب کشی 

 

حمل  اثاثیه منزل 

حمل بار و اثاثیه منزل با خاور های مسقف و موکت کاری شده و مخصوص کار باربری و اسباب کشی در شمال تهران 

*حمل اثاثیه منزل

 

بسته بندی اثاثیه منزل 

بسته بندی اثاثیه منزل با تیم متخصص با استفاده از بروزترین شیوه های بسته بندی به سبک استرچ ، رپ و بابل رپ 

*بسته بندی اثاثیه منزل 

تضمین بار با داشتن سالها تجربه در این زمینه و ارائه خاص ترین مشاوره های تخصصی و با داشتن نیروی مجرب و کارآزموده و همچنین کامیونت های تجهیز شده خود در خدمت شماست .

ازجمله بارهای که✝اتوبار و باربری شمال تهران✝در این حوزه انجام میدهند :

_حمل اثاثیه منزل به شهرستان ها 

_حمل کالاهای صادراتی و وارداتی 

_حمل جهیزیه عروس 

_کالای عمومی 

_و...

موسسه حمل و نقل اثاثیه منزل اتوبار تضمین بار 

تل :22923771 ، 44451730  و تل:88761833 ، 44452406

موبایل :09129350532 ، 09195508945

اتوبار و باربری شمال تهران با حمل اثاثیه منزل شما همراه با بسته بندی عالی باربری شمال تهران 


  • تاریخ ارسال: شنبه ۰۲ اسفند ۱۳۹۹ , ۰۲:۴۹:۱۴ قبل از ظهر
  • بازدید: 6086