اتوبار و باربری بلوار فردوس- 02122923771 و 09195508945

اتوبار و باربری بلوار فردوس- 02122923771 و 09195508945

ارسال شده در: چهارشنبه ۰۵ آذر ۱۳۹۹ , ۰۴:۰۶:۱۵ قبل از ظهر
';

اتوبار بلوار فردوس _ حمل و نقل سریع و آسان 

باربری بلوار فردوس _ منصفانه ترین قیمت ها 

  بسته بندی اثاثیه منزل بلوار فردوس با ارائه بهترین خدمات حمل بار  بلوار فردوس  تخصص در حمل اثاثیه منزل باربری فردوس میباشد تا کالا ، اثاث و ... خود را به شهرستان های ایران و تمام مناطق تهران توسط باربری بلوار فردوس با کیفیت و سلامت انتقال دهند . گروه تخصصی و کمپانی حمل و نقل اتوبار بلوار فردوس متخصص در حمل و جابجایی وسایل سنگین و حساس از قبیل پیانو ، ساید بای ساید ، گاوصندوق و... در خدمت همشهریان منطقه بلوار فردوس خواهند بود.

44452406 021

44451730 021

88761833 021

راه های ارتباطی با اتوبار و باربری بلوار فردوس از طریق واتساپ ، تلگرام و اینستاگرام میباشد..باربری بلوار فردوس یکی از بزرگترین و مطمئن ترین کارگو در تهران میباشد که دارای کامیونت های ۶ متری میباشد .

 تفاوت را احساس کنید حمل درست و صحیح توسط باربری بلوار فردوس همراه با ارزنده ترین خدمات نوین صورت میگیرد.

باربری بلوار فردوس دارای کامیونت های مسقف

تمیز ۶ متری موکت کاری شده 

باربری بلوار فردوس مخصوص حمل اثاث منزل ،

کالاهای اداری و تجاری 

باربری بلوار فردوس دارای پرسنل موفق خانم‌و آقا

در بسته بندی 

44451730

22923771

88761833

09129350532

یکی دیگر از کارهای تخصصی اتوبار و باربری تضمین بار ، باربری بلوار فردوس میباشد که با در نظر گرفتن نوع بار شما صورت میگیرد تا۰ بهترین مشاوره و خدمات را برای شما به ارمغان آورد .

باربری بلوار فردوس با استفاده از الگوریتم های هوش مصنوعی  برای کشف قیمت مناسب برای حمل بار اتوبار تضمین  در منطقه فردوس غرب را تبدیل به مرجعی بزرگ و معتبر برای استعلام بار کرده است .

شرکت اتوبار تضمین مفتخر است تا با کامل ترین امکانات و وسایل حمل و نقل و همچنین تیم حرفه ای و مجرب به وسیله باربری بلوار فردوس اقدام به حمل و جابجایی اسباب و وسایل شا از محدوده فردوس به سایر شهرستان ها می نماید .

 

بسته بندی اثاثیه منزل باربری بلوار فردوس با روش های اروپایی

: بسته بندی یک امر مهم در حمل و جابجایی اثاث منزل میباشد که شرکت باربری بلوار فردوس با پرسنل حرفه ای و تخصصی و همچنین  کارتن های سه لایه و پنج لایه . فوم . چسپ . وکیوم.  ضربه گیرهای محکم چند لایه و ... توانسته یک بسته بندی عالی را برای مشتریان رقم بزنند .

نمونه بسته بندی باربری بلوار فردوس 

 

خدمات  اتوبار و باربری بلوار فردوس 


حمل و نقل درون شهری 

در حال حاظر وسایل خاص از نظر شرکت های حمل و نقل درون شهری جهت پرداخت اجرت و حمل اثاثیه منزل و اداری به شرح ذیل است : یخچال ساید بای ساید یا خارج از عرف ، گاوصندوق ، پیانو ، تردمیل ، بوفه های بزرگ شیشه ای ، شیشه های بزرگ نهار خوری لازم به ذکر است جهت حمل و نقل بین وسایل بدلیل سختی شرایط کار اجرت جداگانه محاسبه میگردد . نحو حساب به صورت طبقه ای است .

وانت بار و نیسان بار 

از دیگر خدمات باربری بلوار فردوس ارائه وانت و نیسان بار برای حمل و نقل اثاثیه منزل کم و تکی میباشد .. سرویس وانت و نیسان بار توسط مجرب ترین و کارآزموده ترین کادر فنی موسسه حمل و نقل باربری بلوار فردوس انجام میشود .

حمل و نقل بین شهری و شهرستان 

ارائه خدمات حمل و نقل کالای تهران شهرستان مراکز دولتی و خصوصی اعم از حمل و نقل کالای تجاری ، مواد اولیه ، کالای ساختمانی ، مواد شوینده ، ماشین آلات و... کالای گمرکی و کانتینر به کلیه شهرهای ایران و کلیه مناطق مرزی .

بیمه نامه باربری 

مبلغ بیمه نامه بین شهری قابل تغییر و بر اساس نوع کالا،  ارزش ریالی و درخواست مشتری قابل تغییر میباشد.  لازم به ذکر است که بیمه نامه برای نیسان و وانت قابل صدور است اما هزینه آن بر عهده خود مشتری میباشد .

 

شرکت باربری بلوار فردوس بصرفه ترین راهکارهای

مهم برای اثاث کشی و بسته بندی شهر و شهرستان

را در اختیار شما گذاشته است

تضمین بار بلوار فردوس متخصص و متمایز در

انجام کار باربری هدف ما در موسسه حمل و نقل

اتوبار و باربری بلوار فردوس اعتماد شما مشتریان

عزیز به ما هستش در ضمینه اثاث کشی،  جابجایی

و حمل بار 

 

حمل بار همه روزه بدون تعطیلی با [ خاور مسقف ، وانت و نیسان بار ]

تضمین بار با داشتن سالها تجربه در این زمینه و ارائه مشاوره های تخصصی و با داشتن نیروی مجرب و کار آزموده و همچنین کامیونت های تجهییز شده خود در خدمت شماست .

از جمله بارهای که اتوبار و باربری بلوار فردوس در این  حوزه انجام  میدهند : 

حمل اثاثیه منزل به شهرستان ها 

حمل کالاهای صادراتی و وارداتی 

حمل جهیزیه عروس 

کالای عمومی 

و...

موسسه حمل و نقل اتوبار تضمین بار ، باربری بلوار فردوس 

تلفن تماس : 44451730.    ___.  44452406.    ___  88761833.   

موبایل: 09129350532،،،،،0195508945