باربری  اکباتان _ حمل بار سریع و ارزان

اتوبار اکباتان_ پیشرو در حوزه حمل و نقل اثاثیه منزل با ارائه قیمت های منصفانه

باربری اکباتان ارزانترین ، سریعترین و مطمئن ترین کارگو در تهران

میباشد راههای ارتباطی اتوبار و باربری اکباتان واتساپ ، تلگرام ،

اینستاگرام میباشد .

اتوبار و باربری اکباتان €€€

ما به عنوان بهترین؛ اتوبار و باربری اکباتان؛ خدمات تخصصی اسباب کشی و حمل بار را در منطقه اکباتان به سبکی درست و شیوه ای آسان انجام میدهیم ، ارائه خدمات حمل بار به صورت شبانه روزی صورت میگیرد که برای حمل بارهای شما از خاور های مسقف و موکت کاری شده استفاده میشود که مخصوص کار اسباب کشی می‌باشند ، افرادی که برای حمل بارهای شما اعزام میشوند افرادی توانمند و خوش برخورد هستند که کار اسباب کشی را با ده سال سابقه در شرکت؛ باربری اکباتان؛ ارائه میدهند و آماده اند تخصص خودشان را در زمینه اسباب کشی برای شما به عمل آورند و تمام نیاز های شما را در زمینه اسباب کشی و حمل بار در منطقه و محدوده اکباتان انجام دهند .

باربری اکباتان با استفاده از الگوریتم های هوش مصنوعی برای کشف قیمت های مناسب برای حمل بار اتوبار تضمین در منطقه اکباتان را تبدیل به مرجعی بزرگ و معتبر برای استعلام  بار کرده است .

مشکل هر ساله اکثر مردم حمل درست وسایل در حسن اثاث کشی میباشد که باربری اکباتان توانسته با ارائه بزرگترین تجهیزات vip به شما باشد باربری اکباتان مشتری مداری را از اولویت های کاری محسوب میکند کارکنان توانمند و ارزشمند با پنجهای طلایی برای حمل ساید ، گاوصندوق و اجسام‌ سنگین و شکستنی .... لازم به ذکر است که دو روز مانده به اثاث کشی با کارشناس ما تماس بگیرید تا از محل شما دیدن کرده و برنامه کلی را مشخص نماید بعد پس از مشخص شدن تعداد جعبه های مورد نیاز برای بسته بندی و اثاث کشی به شما اطلاع دهند .

شرکت اتوبار تضمین مفتخر است تا با کامل ترین امکانات و  وسایل حمل و نقل و همچنین تیم حرفه ای و مجرب به وسیله باربری اکباتان اقدام به حمل و جابجایی اسباب و وسایل شما از محدوده اکباتان به سایر شهر و شهرستان ها می نماید .

 

 

✡باربری اکباتان،اتوبار اکباتان✡_حمل ونقل اثاثیه منزل در اکباتان_بسته بندی تخصصی و حمل کالاهایی اداری و تجاری و شرکت ها درباربری اکباتان با بهترین خدمات و کاملترین پرسنل باربری باربری و اتوبار اکباتان .داربودن وخلق بودن کارگران وبا بهترین استارت کاری در اکباتان تهران.با روش کاملا اروپایی در حمل ونقل باربری اکباتان 

 

تفاوت را احساس کنید حمل درست و صحیح توسط باربری اکباتان همراه با ارزنده ترین خدمات نوین 

 

توصیه های↩€ اتوبار و باربری اکباتان€↪ در حین بارگیری بارها::

۱)دقت کامل رو داشته باشید که راننده ای که حمل وسایل و اثاثیه شما را تا مقصد به عهده دارد باید به صورت کامل از نوع بار شما باخبر باشد تا با توجه به نوع بار نحوه بارگیری رو مشخص کند و بار گیری دقیقی داشته باشد تا در هنگام حرکت در مسیر راه وسایل و بار شما دچار شکستگی و آسیب نشود.

۲)نکته دو اینکه رانندگان و کمک راننده باید در حین بارگیری جای ماشین ها را پارک کنند که برای کارگران حمل بار به سمت ماشین و مردم آن اطراف مزاحمتی ایجاد نشود و همچنین خودشان هم به علت سهل انگاری دچار آسیب نشوند و کار حمل بار و باربری طولانی یا متوقف نشود چون این کار هزینه بردار خواهد بود برای صاحب بار

۳)توجه داشته باشید که راننده ماشین حامل اسباب اثاثیه شما موظف است تا در صورت وقوع هر توقف یا ترمز ناگهانی در مقصد بارهای شما را کنترل کرده و از محکم بودن اتصالات آن اطمینان کامل را حاصل کند تا حتی کوچکترین آسیب دیدگی برای وسایل شما پیش نخواهد آمد.باربری و اتوبار اکباتان

 

✡اتوبار و باربری اکباتان✡با هدف و ارائه خدمات کامل اثاث کشی میخواهد هر چه در توان دارد را برای مشتریان منطقه اکباتان به اجرا بگذارد .برگرفته از باربری های خارج از کشور و کشورهای خارجه بسته بندی به روش های ترکیه ای و ژاپنی با بهترین نوع ممکن پرسنل توانا و قابل اطمینان و کاملا ایرانی با سابقه چندین و چند ساله با مجوز اتحادیه باربران درون شهری و بین شهری اتوبار و باربری اکباتان 

 

 

توجه... توجه... توجه؟✡باربری و اتوبار اکباتان ✡با تخفیف 20% ویژه زمستانه تا پایان اسفند ماه سال 1399 آماده همکاری با برترین و خاص ترین وسایل نقلیه در باربری اکباتان ارسال کارگران ماهر همراه با کامیون های مخصوص حمل ونقل .اثاث کشی.جابجایی. و.. در باربری اکباتان 

 

افتخار باربری ما اعتماد شما مشتریان عزیز میباشد

 

اتوبار و باربری اکباتان،،دارای ماشین های مسقف وموکت کاری شده و تمیز ولوکس،،،

اتوبار اکباتان اتوبار و باربری اکباتان ،،،دارای کارگر خالی جهت حمل بارهای حساس وشکستنی،گاوصندوق،پیانو .ساید بای ساید.،،،اتوبار اکباتان

₩{بسته بندی وسایل:*باربری اکباتان ↘با بهترین روش های اروپایی *}₩

بسته بندی وسایل بسیار مهم است. اگر یک بسته بندی استاندارد داشته باشیم. در هنگام حمل اثاثیه دیگر نگران شکستن وسایل نیستیم .برای بسته بندی خوب امکاناتی لازم داریم. ( باربری اکباتان )این شرکت با داشتن کارتن های محکم وبزرگ (سه لایه وپنج لایه)، فوم های ضربه گیر، سلفون، کارتون های مخصوص (داخل کارتون ها برای اطمینان بیشتر با فوم ها وپنبه برای وسایل شکستی بسیار حساس و قیمتی پوشیده شده است) در خدمت شماست.(((باربری اکباتان)))

نمونه کارهای بسته بندی اکباتان 

 

₩{نکا ت مشاوره ای :*باربری اکباتان*}₩

هرقدر وسایل و ظروف شکستنی را با دقت بیشتری بسته‌بندی کنید، در مقصد با خیال آسوده‌تری آنها را باز خواهید کرد و سالم خواهید دید.

حتماً روی یك اتیكت اطلاعاتی در مورد وسایلی كه درون جعبه قرار داده اید بنویسید و روی جعبه بچسبانید. باور نمی كنید كه این كار در موقع باز كردن جعبه ها چه كمك بزرگی به شما خواهد كرد.همچنین وسایل سنگین را کف کارتن قرار داده و وسایل سبک‌تر را بالاتر بگذارید.

 

₩{حمل اثاثیه:*باربری اکباتان ↘با بزرگترین ماشین ها*}₩

حمل اثاثیه با ماشین های بزرگ ، مسقف و تمیز (برای جلوگیری از آسیب دیدگی ،دیواره ی داخل کانتین ها موکت شده است .) ماشین ها مجهز به پتو وموکت برای قرار دادن بین وسایل و جلوگیری از شکستگی . با کارگران خوش اخلاق ، ورزیده و کاردان.

 

₩{چیدمان وسایل:*باربری اکباتان*}⬅₩

برای جلوگیری از شلوغی خانه در هنگام چیدمان بهتر است از اطلاعات ما استفاده کنید . تا در کمترین زمان وبه دلخواه شما یک چیدمان راحت داشته باشید . با کارگران مخصوص چیدمان.

 

₩{نکات مشاوره ای:*باربری اکباتان*}⬅₩

بهتر است چیدمان را اول از وسایل بزرگ شروع کنیم وبعد بریم سراغ وسایل کوچک.بعضی از آپارتمان ها و خانه ها دارای راه پله باریکی هستند که بعضی از وسایل مانند ساید بای ساید به راحتی جابجانمی شوند.جای هیچ نگرانی نیست. این شرکت به منظور جلو گیری از آسیب دیدگی به رانندگان خود آموزش های لازم جهت باز وبسته کردن درهای (یخچال ساید بای ساید) داده است.

 

اتوبار و باربری اکباتان~ با تکنیک ها و راهبرد های نوین در حمل و نقل 

باربری اکباتان~ متخصص در حمل اثاثیه منزل با استراتژی عالی 

اتوبار اکباتان ~با شرایط ویژه در هزینه و وقت کافی برای مشتریان 

 

از جمله بارهای که↙ €اتوبار و باربری اکباتان €↘در این حوزه انجام میدهند :

حمل اثاثیه منزل به شهرستان ها 

حمل کالاهایی صادراتی و وارداتی 

حمل جهیزیه عروس 

کالای عمومی 

و...

 

همين حالا با ما تماس بگيريد تا از مشاوره رايگان ما بهره مندشويد:((باربری اکباتان))

 

تلفن: 02122923771 و 02144451730

تلفن: 02144452406 و 02188761833

 

موبايل مديريت:باربری اکباتان 09195508945

↔♻باربری اکباتان ، اتوبار و باربری  اکباتان ، باربری اکباتان اتوبار اکباتان ، باربری اکباتان♻باربری آنلاین اکباتان↔


  • تاریخ ارسال: شنبه ۰۴ بهمن ۱۳۹۹ , ۰۲:۳۱:۰۳ قبل از ظهر
  • بازدید: 3324