>(اتوبار و باربری البرز)< _ زیر نظر اتحادیه با منصفانه ترین قیمت و همچنین با ارائه بهترین خدمات اثاث کشی ، کالا ،حمل بار باربری در  البرز  به تمام نقاط تهران و کرج با کارگران مجرب تا به نحو احسنت و با کیفیت کالا و بار شما را تحویل دهند .

مدیریت 09129350532

تلفن: 02122923771 -- 02144451730

انتقاد و پیشنهاد از شعبه✡اتوبار و باربری البرز✡ 09214927584 با یک دهه سابقه درخشان

راه های ارتباطی با اتوبار و باربری البرز از طریق واتساپ،  تلگرام و اینستاگرام میباشد.... باربری در البرز یکی از بزرگترین و مطمئن ترین کارگو در البرز میباشد که با ماشین های مسقف ۶ و ۷ متری در خدمت شماست .

 

چرا ؟؟ اتوبار و باربری البرز 

باربری البرز چگونگی حمل بار و جابجایی رو از حمل اولیه تا چیدمان دوباره را با شما خواهد بود یکی از مهمترین کار در اثاث کشی حمل درست وسایل میباشد که شرکت باربری البرز  آموزش های لازم رو به کارکنان و کارگران خود داده است 


اتوبار و باربری البرز 

باربری البرز زیر نظر شرکت حمل و نقل اتوبار تضمین بار فعالیت دارد و یکی از این شعبات می‌باشد همچنین یکی دیگر از بهترین باربری حمل اثاثیه منزل در البرز می‌باشد چون از ابزار های روز دنیا استفاده میکنند . اولین قدم برای انتخاب باربری و شرکت حمل بار کار بلد و وظیفه شناس می‌باشد که بتواند خواسته های شما را به خوبی انجام دهد و یک باربری و اسباب کشی بی دردسر رو در باربری البرز داشته باشید .

گروه تخصصی و‌کمپانی حمل و نقل باربری البرز متخصص در حمل و‌جابحایی منازل و وسایل ادارات ، ارگان ها ، سازمان ها و شرکت های دولتی و‌معتبر می‌باشد . باربری و‌اتوبار البرز متخصص د ر جابجای وسایل سنگین و حساس از جمله ساید بای ساید ، پیانو ، گاوصندوق و شیشه ای بزرگ به صورت شبانه روزی در خدمت شما همشهریان عزیز می‌باشد .

بهترین رو به بهترین ها بسپارید 


بسته بندی اثاثیه منزل اتوبار و باربری البرز با بهترین روش های اروپایی: هر چه قدر بسته بندی خوب و محکمی داشته باشیم در هنگام جابجایی و حمل بار در البرز دیگر نگران وسایل خود نخواهید بود . این شرکت ( باربری البرز ) با داشتن کارتن های محکم چند لایه ، فوم ،وکیوم ، چسپ و ضربه گیرهای حبابدار و... با پرسنل خانم و آقا با شما خواهند بود و همچنین ارسال کارشناس جهت کارشناسی بار شما و اعلام هزینه مورد نیاز بسته بندی باربری در البرز 

 

توجه...؟ توجه...؟ اتوبار و باربری البرز با تخفیف ویژه زمستانه سال 1397 با بهترین و تک ترین ماشین های نقل و انتقال در تهران بزرگ و منطقه البرز به مشتریان عزیز می‌باشد . باربری البرز با بیش از سی شعبه فعال در عرصه حمل ونقل حمل و بسته بنیدی با پرسنل 

 

 

اتوبار و باربری البرز~  با  حمل درون شهری و بین شهری 

باربری البرز~ حمل و نقل آسان 

اتوبار البرز~ قیمت منصف 

 

یکی از کارهای تخصصی اتوبار و باربری تضمین بار ، باربری در البرز می‌باشد که با در نظر گرفتن نوع بار شما صورت میگیرد تا بهترین مشاوره و خدمات را برای شما به ارمغان آورد .تضمین بار با داشتن سالها تجربه در این زمینه و ارائه مشاوره های تخصصی و با داشتن نیروی مجرب و کارآزموده ، کامیونت های تجهیز شده خود در خدمت شماست .

 

تفاوت را احساس کنید حمل درست و صحیح توسط باربری البرز همراه با خدمات ارزنده و را کیفیت که دارای گواهی ایزو میباشد ...باربری البرز با همراهی شما پابرجاست فاصله ما با شما فقط یک تماس میباشد حمل بار شما بدون کوچکترین واهمه داشتن انجام میشود . 

 

اتوبار و باربری البرز 

هدف ما در موسسه باربری البرز ارائه پر کیفیت ترین و بهترین خدمات در حوزه باربری است تا بتوانیم بهترین و کمترین هزینه را برای شما انجام بدهیم ، باربری و اسباب کشی جز مواردی حساس و پردردسر است که میتواند بسیار سخت و طاقت فرسا باشد و یا برای بعضی از کسانی که اسباب کشی میکنند تجربه ای سخت و برای بعضی های دیگر خاطر انگیز باشد ، خاطره انگیز بودن یک اسباب کشی نیازمند تخصص و یک برنامه ریزی دقیق می‌باشد که باربری البرز با ایجاد یک برنامه ریزی دقیق برای انجام صفر تا صد کار این کار را برای شما انجام میدهد و آماده است بهترین خدمات باربری در سطح استان البرز را برای شما به وجود بیاورد .

اتوبار و باربری البرز↩ دارای ماشین های بزرگ شیش متری و همچنین کارگران توانمند جهت حمل وسایل سنگین منجمله پیانو ، ساید ، گاوصندوق و... مدیریت فوق‌العاده در مدیریت هزینه و کارشناس جهت کارشناسی بار و اعلام هزینه کل و طی کردنی های باربری در البرز 

 

ازجمله بارهای که- اتوبار و باربری البرز _در این حوزه انجام میدهند :

حمل اثاثیه منزل به شهرستان ها 

حمل کالاهای صادراتی و وارداتی

حمل جهیزیه عروس 

کالای عمومی 

و....

موسسه حمل ونقل اتوبار تضمین بار ، باربری البرز 

تلفن : 02122923771--02144451730--02188761833

موبایل:09195508945

اتوبار و باربری البرز ، باربری البرز ، اتوبار البرز ، حمل بار در البرز 


  • تاریخ ارسال: شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۹ , ۱۹:۴۸:۰۰ بعد از ظهر
  • بازدید: 842