*اتوبار و باربری شهرآرا * _ بزرگترین موسسه حمل ونقل اثاثیه با ارزانترین قیمت و کمترین زمان ممکن . وانت بار با کارگران باربری شهرآرا تهران همچنین ارائه خدمات تخصصی باربری شهرآرا با همکاران داخلی متخصص در بسته بندی و جابجایی و‌حمل بار به شهر و شهرستان با ماشین های مجهز و تجهیز شده در عرصه حمل و نقل باربری شهرآرا 

 

تلفن ثابت ::02122923771.   ---.  02188761833

مدیریت اصلی ::09129350532

راه های ارتباطی اتوبار و باربری شهرآرا در فضای مجازی از طریق واتساپ،  تلگرام ، اینستاگرام ... تفاوت را احساس کنید حمل درست و صحیح توسط باربری شهرآرا همراه با ارزنده ترین خدمات حمل بار نوین صورت میگیرد .

مشکل هر ساله اکثر مردم حمل و جابجایی صحیح و بدون دردسر میباشد که باربری شهرآرا با ارزانترین خدمات تخصصی با کارکنان متعهد و توانمند در خدمت شماست.  

باربری شهرآرا با ماشین های ۶و۷ متری 

 

تضمین بار با داشتن سالها تجربه در عرصه حمل و نقل در باربری شهرآرا توانسته بهترین خدمات را برای مشتریان در نظر داشته باشد همچنین ارسال بار به شهرستان ها با ماشین های موکت کاری شده و بزرگ یکی از ملاک‌های ما در اتوبار شهرآرا می‌باشد .

شرکت اتوبار تضمین مفتخر است تا با کمال ترین امکانات و وسایل حمل و نقل و همچنین تیم حرفه ای و مجرب به وسیله باربری شهرآرا اقدام به حمل و جابجایی اسباب و وسایل شما از محدوده شهرآرا به سایر شهر و شهرستان ها می نماید. 

 

₩خدمات اتوبار و باربری شهرآرا 


حمل و نقل درون شهری ،،، حمل بار و اثاثیه منزل باربری شهرآرا و وسایل خاص از دید شرکت ها 

وانت و نیسان بار ،،، حمل و نقل اثاثیه منزل کم و تکی با مجری ترین کادر فنی موسسه باربری شهرآرا 

حمل و نقل بین شهری و شهری و شهرستان ،،، ارائه خدمات حمل و نقل کالای تهران شهرستان به تمام شهرهای ایران

ببینه نامه باربری ،،، بارنامه معتبر ارائه بیمه نامه برای بار شما 

 

₩بسته بندی اثاثیه منزل اتوبار و باربری شهرآرا 

هر چه قدر بسته بندی خوب و محکم داشته باشیم در هنگام جابجایی دیگر نگران شکستن و صدمه وسایل و لوازم خود نیستیم . این شرکت ( باربری شهرآرا) با داشتن وسایل بسته‌بندی از جمله کارتن های سه لایه و پنج لایه ، فوم ، سلفون ، ضربه گیر های حبابدار  ، چسپ و وکیوم توانسته نظر خیلی از مردم و مشتریان رو در منطقه شهرآرا جلب کنند 

نمونه کارهای بسته بندی شهرآرا

باربری شهرآرا با استفاده از الگوریتم های هوش مصنوعی برای کشف قیمت مناسب برای حمل بار اتوبار تضمین در منطقه شهرآرا را تبدیل به مرجعی بزرگ و معتبر برای استعلام بار کرده است. 

 

از جمله بارهای که£ اتوبار و باربری شهرآرا£ در این حوزه انجام میدهند :

حمل اثاثیه منازل به شهرستان ها 


حمل کالاهای صادراتی و وارداتی 


حمل جهیزیه عروس 


کالاهای عمومی 


و....


 

موسسه حمل و نقل اتوبار تضمین بار 

تلفن :22923771. - 44452406 و 88761833. -- 44451730

موبایل :09129350532


  • تاریخ ارسال: دوشنبه ۰۶ بهمن ۱۳۹۹ , ۰۸:۱۴:۱۲ قبل از ظهر
  • بازدید: 3282