محله مجیدیه یکی از محله های قدیمی  شرق تهران  است .محله مجیدیه از شمال به بزرگراه همت ، از جنوب به مسیل باختر ، از شرق به خیابان کرمان و از غرب به بزرگراه صیاد شیرازی محدوده است ؛ نام جدید خیابان مجیدیه خیابان شهید استاد حسین بنا است  که در مبارزات سیاسی پیش از انقلاب ۱۳۵۷ کشته شد. بزرگراه رسالت این محله را به دو قسمت مجیدیه شمالی و مجیدیه جنوبی تقسیم کرده است . اکنون به واسطه گذر بزرگراه های همت ، و صیاد شیرازی کل محله به چند بن بست ختم می‌شود . 

30 ٪ تخفیف واقعی در باربری مجیدیه 

بهترین های شما بهترین ها رو انتخاب میکنند 

اتوبار تضمین توانسته با ارائه شیوه های نوین در بسته بندی انواع لوازم خانگی، اداری، جهیزیه عروس علی الخصوص اثاثیه هایی که شکستنی هستند به صورت حرفه ای عمل کند و مشتریان گرامی با خیالی آسوده و با ایمنی و سرعت عمل بالا در انجام کارهای حمل و نقل از خدمات این موسسه  حمل و نقل باربری و اتوبار در تهران استفاده کنند و تجربه اسباب کشی لذت بخشی را تجربه کنند.  همچنین مشاورین ما خدماتی که مورد نیاز برای جابجایی موفق است و از مهم ترین وظایف اتوبار تضمین در باربری در محله مجیدیه شمالی و جنوبی محسوب میشود را جزئی از روند کاری است را ارائه دهد . کافی است دو روز مانده به اثاث کشی با کارشناس ما تماس بگیرید تا از محل شما دیدن کرده و برنامه کلی را مشخص نماید . بعد از پس از مشخص شدن تعداد جعبه های مورد نیاز برای بسته بندی اثاثیه منزل،  تیم اتوبار تضمین با تجهیزات لازم به محل شما اعزام می شوند تا تمامی مراحل را توسط کادری حرفه ای انجام گیرد.  در یک نگاه کلی محل بررسی شده و تقسیم وظایف فورا صورت میگیرد که معمولا هر بخش از خانه به دو نفر تعلق میگیرد و در هر جعبه با رعایت استاندارد های حمل و نقل مرتبط با آن لوازم و ضمن رعایت اصول بسته بندی جایگزینی میشوند. هم چنین وسایلی که نیاز به استفاده نمودن از ظربه گیرهای مخصوص باشد را از اولویت های کاری محسوب شده و پس از اتمام کار بسته بندی درب کارتن با چسپ مخصوص محکم می شود. 

اتوبار مجیدیه شمالی و باربری مجیدیه جنوبی 

اتوبار تضمین به عنوان یک موسسه حمل و نقل  باربری و اتوبار در محله مجیدیه آماده ارائه خدمات باربری در مجیدیه تهران و اتوبار در مجیدیه تهران‌ جهت حمل بار مجیدیه ، جابجایی اثاثیه منزل در مجیدیه ، وانت بار مجیدیه ، نیسان بار مجیدیه ، خاور و کامیونت مجیدیه،  اسباب کشی در مجیدیه ، حمل و نقل های شرکت ها و سازمان ها در مجیدیه توسط کادر مجرب و ویژه محله مجیدیه میباشد. 

اتوبار و باربری مجیدیه با  ماشین های بزرگ 

باربری مجیدیه با کارگران ورزیده و متعهد 

اتوبار مجیدیه با قیمت اتحادیه 

یکی از کارهای تخصصی اتوبار تضمین بار باربری مجیدیه می‌باشد که با در نظر گرفتن نوع بار شما صورت میگیرد تا بهترین خدمات را برای شما به ارمغان آورد .

حمل بار همه روزه بدون تعطیلی با خاور مسقف ، وانت و نیسان 

تضمین بار با داشتن سالها تجربه در این زمینه و ارائه مشاوره های تخصصی و با داشتن نیروی مجرب و کارآزموده و همچنین کامیونت های تجهیز شده خود در خدمت شماست.

باربری مجیدیه با سی سال سابقه درخشان در منطقه و محدوده مجیدیه با بهترین روش های اروپایی ‌... شبانه روزی و همچنین ارسال کارشناس جهت کارشناسی بار ما و اعلام هزینه مورد نیاز جابجایی برای مشتریان عزیز ... کارکنان مشتری مدار و توانمند 

از جمله بارهای که (باربری و اتوبار مجیدیه ) در این حوزه انجام میدهد : 

حمل اثاثیه منازل به شهرستان ها 

حمل کالاهای صادراتی و وارداتی 

حمل جهیزیه عروس 

کالاهای عمومی 

و...

موسسه حمل و نقل اتوبار تضمین بار ، باربری مجیدیه 

تلفن : ۰۲۱۲۲۹۲۳۷۷۱ و ۰۲۱۴۴۴۵۱۷۳۰

تلفن : ۰۲۱۴۴۴۵۲۴۰۶ و ۰۲۱۸۸۷۶۱۸۳۳

موبایل : ۰۹۱۲۹۳۵۰۵۳۲

باربری مجیدیه ، اتوبار مجیدیه ، باربری مجیدی شمالی و اتوبار مجیدیه جنوبی 


  • تاریخ ارسال: چهارشنبه ۰۸ بهمن ۱۳۹۹ , ۰۳:۱۶:۳۱ قبل از ظهر
  • بازدید: 16077