(*اتوبار حکیم _ *باربری حکیم _) تخفیف ویژه حمل و نقل آسان و سریع  با منصفانه ترین قیمت ها و تخصص در حمل اثاثیه منازل باربری حکیم  تا اثاثیه ، کالا و.. خود را به شهرستان های ایران و تمام مناطق تهران توسط باربری حکیم با کیفیت و سلامت انتقال دهند .گروه تخصصی و کمپانی حمل و نقل باربری حکیم متخصص در حمل و جابجایی اثاث منزل ، وسایل ادارات ، شرکت ها ، سازمان ها و ارگان های دولتی و معتبر میباشند .

راه های ارتباطی با اتوبار و باربری حکیم از طریق واتساپ ، تلگرام و اینستاگرام میباشد باربری حکیم یکی از بزرگترین و مطمطئن‌ترین کارگو در تهران میباشد 

مدیریت ،09129350532

44451730 ••• 44452406

22923772 ••• 88761833

همچنین باربری و اتوبار حکیم‌ متخصص در حمل وسایل حساس و سنگین از قبیل پیانو ، ساید بای ساید ، گاوصندوق و... در خدمت همشهریان منطقه حکیم غرب خواهند بود .

 

تفاوت را احساس کنید حمل درست و منصف با خدمات متمایز را از باربری حکیم همراه باکیفیت کار بخواهید ارائه دهنده انواع کار باربری از قبیل بسته بندی .. نظافت و چیدمان دوباره با انواع ماشین های مسقف و فلزی وانت و خاور در خدمت شما خواهند بود .

 

یکی دیگر از کارهای تخصصی اتوبار و باربری تضمین بار باربری حکیم میباشد که با در نظر گرفتن نوع بار شما صورت میگیرد تا بهترین مشاوره و خدمات را برای شما به ارمغان آورد .

حمل بار همه روزه بدون تعطیلی با [ خاور مسقف ، وانت و نیسان بار ]

 

تضمین بار با داشتن سالها تجربه در این زمینه و ارائه مشاوره های تخصصی و با داشتن نیروی مجرب و کار آزموده و همچنین کامیونت های تجهیز شده خود در خدمت شماست .

 

چرا ؟؟ اتوبار و باربری حکیم 

باربریچگونگی حمل بار و جابجایی اثاثیه منزل رو از حمل اولیه تا چیدمان دوباره به شما آموزش خواهند داد یکی از مهمترین کار در اثاث کشی حمل درست وسایل میباشد که شرکت باربری حکیم آموزش های لازم رو به کارگران و کارکنان خود در این ضمینه داده است .

بسته بندی اثاثیه منزل باربری حکیم با روش های اروپایی : یکی از مهمترین کار در اثاث کشی درست بسته بندی کردن وسایل میباشد که باربری حکیم با کارتن های پنج لایه  و سه لایه،  فوم ، چسپ‌ ، ضربه گیرهای محکم دولایه ، استریچ و.. همچنین کارگران توانا و پرسنل موفق در امر باربری در خدمت مشتریان خواهند بود.

اتوبار حکیم تهران ، باربری حکیم تهران 

اتوبار تضمین به عنوان یک موسسه حمل و نقل باربری و اتوبار جهت حمل اثاثیه منزل در باربری حکیم تهران و اتوبار حکیم تهران با وانت بار حکیم ، نیسان بار حکیم ، جابجایی حکیم با کارگران متعهد و توانمند در خ من شما خواهند بود .

 

از جمله بارهای که اتوبار و باربری حکیم در این حوزه انجام میدهند :

حمل بار و اثاثیه منزل به شهرستان ها 

حمل کالاهای صادراتی و وارداتی 

حمل جهیزیه عروس 

کالای عمومی 

و...

موسسه حمل و نقل اتوبار تضمین بار ، باربری حکیم 

تلفن تماس ، تضمین بار حکیم 44451730 ___ 44452406 ___ 22923771. ___ 88761833

موبایل،،09129350532 ،۰۹۱۹۵۵۰۸۹۴۵


  • تاریخ ارسال: پنجشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۹ , ۰۱:۵۱:۴۷ قبل از ظهر
  • بازدید: 522