*باربری پارک وی اتوبار پارک وی _ وانت بار پارک وی _ بسته بندی اثاثیه منزل پارک وی با ارائه‌ی بهترین خدمات حمل بار شهر و شهرستان باربری پارک وی بزرگترین موسسه حمل و نقل آنلاین حمل اثاثیه منزل گروه تخصصی و کمپانی حمل و نقل باربری پارک وی متخصص در حمل و جابجایی اثاثیه منزل و وسایل ادارات ، شرکت ها ، سازمان ها و ارگان های دولتی و معتبر می‌باشند  .همچنین باربری پارک وی متخصص در حمل وسایل حساس از قبیل پیانو ، ساید بای ساید ، گاوصندوق و... در خدمت همشهریان عزیز منطقه و محدوده پارک وی خواهند بود .

بهترین انتقاد و پیشنهاد از شعبه باربری پارک وی از طریق تلفن گویا و مشاورین رایگان اتوبار و باربری پارک وی

اتوبار و باربری پارک وی با ماشین های بزرگ ۶ متری 

باربری پارک وی با کارگران متعهد 

اتوبار پارک وی با قیمت اتحادیه 

یکی از کارهای تخصصی اتوبار تضمین بار، باربری پارک وی می‌باشد که با در نظر گرفتن نوع بار شما صورت میگیرد تا بهترین خدمات را برای شما به ارمغان بیاورد .

بسته بندی اثاثیه منزل توسط باربری پارک وی با جدیدترین روش های بسته بندی: هر چه قدر بسته بندی خوب و محکمی داشته باشید در هنگام جابجایی دیگر نگران وسایل و اثاث منزل کشی نخواهید شد . باربری پارک وی با داشتن ارائه ی خدمات بسته بندی اعم از کارتن های سه لایه و پنج لایه ، فوم ، وکیوم ، چسپ و ضربه گیرهای محکم‌چند لایه و محکم در خدمت همشهریان خواهد بود .

حمل بار همه روزه بدون تعطیلی با خاور مسقف ، وانت ، نیسان 

تضمین بار با داشتن سالها تجربه در این زمینه و ارائه مشاوره های تخصصی و با داشتن نیروی مجرب و کارآزموده و همچنین کامیونت های تجهیز شده خود در خدمت شماست .

از جمله بارهای که اتوبار و باربری پارک وی  در این حوزه انجام میدهند:

حمل اثاثیه منازل به شهرستان ها

حمل کالاهای صادراتی و وارداتی 

حمل جهیزیه عروس 

کالای عمومی 

و....

موسسه حمل و نقل اتوبار تضمین بار ، باربری پارک وی 

تلفن : ۰۲۱۲۲۹۲۳۷۷۱ و ۰۲۱۴۴۴۵۱۷۳۰

تلفن : ۰۲۱۴۴۴۵۲۴۰۶ و ۰۲۱۸۸۷۶۱۸۳۳

موبایل : ۰۹۱۲۹۳۵۰۵۳۲

فکس : به زودی 

اتوبار پارک وی ، باربری پارک وی ، اتوبار و باربری پارک وی 


  • تاریخ ارسال: جمعه ۱۰ بهمن ۱۳۹۹ , ۰۱:۲۲:۰۱ قبل از ظهر
  • بازدید: 2921