↔باربری و اتوبار ملاصدرا↔*- 02122923771 و 09195508945↔

↔باربری و اتوبار ملاصدرا↔*- 02122923771 و 09195508945↔

ارسال شده در: سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹ , ۰۸:۵۵:۰۸ قبل از ظهر
';

(>باربری و اتوبار ملاصدرا <) _ حمل و نقل آسان با منصفانه ترین قیمت ها و تخصص در حمل اثاثیه منزل به مشتریان میباشد . باربری ملاصدرا تا اثاثیه ، کالا و.... خود را به شهرستان های ایران و تمام مناطق تهران توسط اتوبار و باربری ملاصدرا با کیفیت و سلامت انتقال دهند . گروه تخصصی و کمپانی حمل و نقل اتوبار ملاصدرا متخصص در حمل و جابجایی وسایل سنگین و حساس از قبیل پیانو ، ساید بای ساید و گاوصندوق در خدمت همشهریان منطقه شهرزیبا خواهند بود .

یکی دیگر از کارهای تخصصی اتوبار و باربری تضمین بار ، باربری ملاصدرا میباشد که با در نظر گرفتن نوع بار شما صورت میگیرد تا بهترین مشاوره و خدمات را برای شما به ارمغان آورد . تفاوت را احساس کنید حمل درست و صحیح توسط باربری ملاصدرا همراه با ارزنده ترین خدمات نوین صورت میگیرد .

 

خدمات اتوبار و باربری ملاصدرا 


حمل و نقل درون شهری 

در حال حاظر وسایل خاص از نظر شرکت های حمل و نقل درون شهری جهت پرداخت اجرت و حمل اثاثیه منزل اداری به شرح ذیل میباشد ؛ یخچال ساید بای ساید با خارج از عرف ، گاوصندوق،  پیانو ، تردمیل ، بوفه های بزرگ شیشه ای ، شیشه های بزرگ نهار خوری لازم به ذکر است جهت حمل و نقل بین وسایل به دلیل سختی شرایط کار اجرت جداگانه ای محاسبه میگردد . نحو حساب به صورت طبقه ای میباشد .

وانت و نیسان بار 

از دیگر خدمات باربری ملاصدرا ارائه وانت و نیسان بار برای حمل و نقل اثاثیه منزل کم و تکی میباشد.. سرویس وانت بار و نیسان بار توسط مجرب ترین و کارآزموده ترین کادر فنی موسسه حمل و نقل باربری ملاصدرا انجام میشود.

حمل و نقل بین شهری و شهرستان ها 

ارائه خدمات حمل و نقل کالای تهران شهرستان مراکز دولتی و خصوصی اعم از حمل و نقل کالای تجاری ، مواد اولیه ، کالای ساختمانی ، مواد شوینده ، ماشین آلات و... کالای گمرکی و کانتینر به کلیه شهرهای ایران و کلیه نقاط مرزی 

بیمه نامه باربری 

مبلغ بیمه نامه بین شهری قابل تغییر و بر اساس نوع کالا ، ارزش ریالی و درخواست مشتری قابل تغییر میباشد.  لازم به ذکر است که بیمه نامه برای نیسان و وانت قابل صدور است اما هزینه آن به عهده خود مشتری میباشد.  

 

 

حمل بار همه روزه بدون تعطیلی با [ خاور مسقف ، وانت و نیسان بار ]

 

تضمین بار با داشتن سالها تجربه در این زمینه و ارائه مشاوره های تخصصی و با داشتن نیروی مجرب و کارآزموده و همچنین کامیونت های تجهییز شده خود در خدمت شماست .

بسته بندی اثاثیه منزل باربری ملاصدرا با بهترین روش های اروپایی : بسته بندی یک امر مهم در اثاث کشی میباشد که شرکت باربری ملاصدرا با پرسنل متعهد خانم و آقا و همچنین ارسال کارتن های پنج لایه و سه لایه . فوم . وکیوم. چسپ و ضربه گیرهای چند لایه محکم توانسته یک بسته بندی عالی در منطقه ملاصدرا با خدمات ارزنده و ارزان داشته باشد .  

از جمله بارهای که اتوبار و باربری ملاصدرا در این حوزه انجام میدهند ؛

حمل اثاثیه منزل به شهرستانها 

حمل کالاهای صادراتی و وارداتی 

حمل جهیزیه عروس 

کالای عمومی 

و...

موسسه حمل و نقل اتوبار تضمین بار ، باربری ملاصدرا 

تلفن تماس : 02144451730.    ،،    02144452406.   ،،،  02188761833

موبایل ؛ 09129350532 ، 09195508945